Whatsapp'tan görüşmek için tıklayınız.

ANASAYFA » Kalite Politikamız

Peki, Çözüm Kariyer Bilgisayar Kursu diğer bilgisayar kurslarından niçin farklıdır?


Çünkü

Her şeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Çözüm Kariyer Bilgisayar Kursu ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“Genç ve Dinamik bir ekibe sahibiz”

Kurum Müdüründen öğretmenlerine kadar genç ve vizyonu sağlam bir ekibe sahibiz. Gençliğin verdiği dinamizm ile yarını güvenle okuyor ve ona göre hareket ediyoruz.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."
Belki hiç bir eğitim kurumunun yapmadığı kadar eğitim, içerik, sertifikasyon, teknoloji, gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları öğrencilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı eğitimi aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.

 

SİZ DEĞERLİ ÖĞRENCİLERİMİZEBİZE GÜVENİP BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ…